Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Canon EOS 7D

Typ: Zrcadlovka; Rozlišení: 18 Megapixel; Typ paměťové karty: CF;
Více o produktu

od 33 988,- Kč do 33 990,- Kč 2 prodejců
Canon EOS 7D
Zobrazit galerii

Specifikace Canon EOS 7D

 • Canon EOS 7D - parametry
 • Výrobce
  Canon
 • Typ
  Zrcadlovka
 • Rozlišení
  18 Megapixel
 • Typ paměťové karty
  CF
 • Monitor (palce)
  3
 • Hmotnost
  820g
Digitální zrcadlovka Canon EOS 7d

Balení Canon EOS 7D obsahuje tělo bez objektivu. Toto samostatné tělo Canon EOS 7D můžete doplnit objektivy z široké nabídky Canonu.

Canon EOS 7D je v prodeji v těchto setech:

Canon EOS 7D + 18-135 mm
(Canon EOS 7D + objektiv Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS)

Canon EOS 7D + 15-85 mm
(Canon EOS 7D + objektiv Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM)

Vyšším modelem je profesionální zrcadlovka Canon 5D Mark II
Digitální zrcadlovka Canon EOS 7D

* Snímač CMOS velikosti APS-C, rozlišení 18 megapixelů
* Souvislé fotografování rychlostí 8 sním./s
* Rozsah ISO až do 12800
* Hledáček 100%
* 19 bodů AF křížového typu
* Systém měření iFCL
* Duální DIGIC 4
* Filmy Full HD
* Integrovaný Transmitter Speedlite
* Displej LCD 3” Clear View II
* Tělo z hořčíkové slitiny s ochranou před vlivy prostředí

Vy navrhujete, Canon vyrábí

Snímač CMOS velikosti APS-C, rozlišení 18 megapixelů
Fotoaparát EOS 7D nabízí vynikající rozlišení snímače CMOS 18 MPix. Fotograf má tak k dispozici mnoho flexibilních a kreativních možností.

8 snímků za sekundu
Fotoaparát standardně nabízí fotografování v rozlišení 18 MPix s hloubkou 14 bitů rychlostí 8 sním./s v sérii až 126 velkých snímků formátu JPEG – zachytíte detaily i průběh akce.

Vysoká citlivost ISO
Při fotografování za slabého osvětlení nabízí fotoaparát EOS 7D citlivost ISO až 6400. Tu lze dále rozšířit na ISO 12800 v situacích, kdy scéna je příliš tmavá a zároveň nelze použít blesk.

100% pokrytí hledáčku
Hledáček se 100% pokrytím a zvětšením 1,0x zajišťuje kompletní a přirozený pohled na fotografovaný objekt. Hledáček Intelligent viewfinder obsahuje informace, které žádný fotoaparát EOS dosud nenabídl, včetně dvouosé elektronické vodováhy zajišťující perfektní rovinu horizontů.

19bodový systém AF křížového typu
Nově navržený snímač AF s režimy Zonálního a Bodového měření poskytuje fotografovi nové způsoby výběru bodů AF. Všechny body AF jsou křížového typu a středový bod je opatřen snímačem f/2,8 i f/5,6.

Systém měření iFCL
Nový dvojvrstvý měřicí snímač se 63 zónami analyzuje informace o zaostření, barvách a jasu a poskytuje přesné a konzistentní měření .

DIGIC 4
Duální procesor Canon DIGIC 4 zajišťuje fotoaparátu EOS 7D dostatečnou výkonnost pro vynikající reprodukci barev ve snímcích ze snímače CMOS s vysokým rozlišením. Procesor DIGIC 4 také provádí 14 bitové zpracování, prvotřídní redukci šumu, zajišťuje dlouhou životnost baterie, Systém AF s detekcí obličeje a záznam videa Full HD.

Záznam filmů Full HD
Kromě toho, že má skvělé funkce fotografování, dokáže fotoaparát také zaznamenat video Full HD 1080 s nastavitelnou rychlostí snímání a možností plně ručního ovládání.

Integrovaný Transmitter Speedlite
Fotoaparát EOS 7D je vybaven funkcemi k ovládání několika blesků Speedlite bez nutnosti použít transmitter ST-E2 nebo 580EX II a také interním bleskem s šířkou úhlu 15 mm. Rozšiřte možnosti fotografování s bleskem.

Displej LCD 3,0” Clear View II
Displej 3.0” Clear View II LCD má rozlišení 920 000 bodů, široký pozorovací úhel a novou pevnou konstrukci pro zlepšené prohlížení snímků i při silném osvětlení. Funkce Live View zobrazuje na displeji LCD živý obraz a nabízí tři režimy automatického zaostřování.

Tělo z hořčíkové slitiny s ochranou před vlivy prostředí
Tělo z hořčíkové slitiny je opatřeno těsněním proti nepříznivému počasí (podobně jako u uznávaného modelu EOS-1N), integrovaným čisticím systémem EOS a závěrkou s životností 150 000 stisknutí spouště. Fotoaparát EOS 7D je od základu konstruován pro nejnáročnější fotografy.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
33 988,- Kč
33 990,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2022 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.