Mobilní telefonyPočítačeNotebookyVelké spotřebičeMalé spotřebičeDigitální fotoaparátyTelevizeGPSVšechny kategorie


Srovnání cen > Foto a kamery > Digitální fotoaparáty > Sony DSC-RX100M2 mark II

Sony DSC-RX100M2 mark II

Typ: Kompakt; Rozlišení: 20,9 Megapixel;
Více o produktu

od 11 150,- Kč do 13 990,- Kč 3 prodejců
Sony DSC-RX100M2 mark II
Zobrazit galerii

Specifikace Sony DSC-RX100M2 mark II

  • Sony DSC-RX100M2 mark II - parametry
  • Výrobce
    Sony
  • Typ
    Kompakt
  • Rozlišení
    20,9 Megapixel
20,2MP snímač CMOS Exmor R™ typu 1.0 s technologií „převráceného“ snímače, technologie NFC a Wi-Fi®, výklopný LCD displej *Pořizujte čisté fotografie s nízkou úrovní šumu i za zhoršených světelných podmínek. *Na výklopném LCD displeji uvidíte každou scénu jasně. *Využijte snadné sdílení díky technologii Wi-Fi® a připojení jedním dotykem pomocí technologie NFC.

Vlastnosti a funkce DSC-RX100M2 Větší snímač znamená více detailů – Snímač CMOS Exmor R™ typu 1.0 s rozlišením 20,2 efektivního megapixelu zajišťuje jasné a čisté detaily na všech vašich fotografiích a videozáznamech v rozlišení Full HD. *Žádný šum, jen čisté snímky – Technologie převráceného snímače zachycuje světlo efektivněji za účelem minimalizace úrovně šumu. *Propracované detaily – Vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ podporuje snímání v sérii rychlostí až 10 sn./s a zaručuje dokonale čisté, přirozené snímky. *Více světla zajistí lepší snímky – objektiv Vario-Sonnar® T od výrobce Carl Zeiss® disponuje extra velkým rozsahem světelnosti F1,8 a umožňuje tak vytvářet jemné efekty rozostření *Prozkoumejte všechny úhly s využitím výklopného LCD displeje. – Nový výklopný LCD displej je rychlý a flexibilní, funguje i při jasném slunečním světle, zobrazuje více detailů a umožňuje vytvářet dokonalé kompozice. *Přidejte veškeré příslušenství pomocí univerzální patice – Snadno připojte příslušenství pro snímání jako například elektronický hledáček, externí blesk nebo stereofonní mikrofon. *Okamžité sdílení díky připojení jedním dotykem pomocí technologie NFC – Seznamte se s prvním fotoaparátem Cyber-shot™ s technologií NFC. Umístěte fotoaparát k chytrému telefonu, tabletu nebo televizoru s technologií NFC a své fotografie můžete okamžitě sdílet. *Sdílejte fotografie online díky vestavěné technologii Wi-Fi®. – Pořízené fotografie můžete ihned nahrát na Facebook® nebo Twitter™ a ukázat je přátelům. *Stylový doplněk – Vychutnejte si elegantní, kompaktní fotoaparát s odolnou hliníkovou konstrukcí, která vás nezatíží. *Dolaďujte snímky jako profesionálové – citlivý ovládací kroužek umožňuje intuitivní úpravy expozice, zoomu, obrazového efektu a dalších funkcí dotykem konečku prstu *Videa stisknutím jediného tlačítka – Využijte velký snímač a světelný objektiv a pořizujte plynulá videa v rozlišení Full HD 1080p nebo vyzkoušejte snímkovou frekvenci 24p a přibližte videa filmové kvalitě. *Plynule a bez roztřesení – stabilizace obrazu SteadyShot s aktivním režimem SteadyShot kompenzuje otřesy fotoaparátu i při chůzi nebo při používání zoomu; zároveň kompenzuje vlnitý pohyb *Snadné pořízení ostrých snímků – špičkový automatický režim upravuje nastavení fotoaparátu a dosahuje ostrých snímků s nízkým obsahem šumu a vysokým dynamickým rozsahem *Díky nastavení obrazových efektů můžete pustit svou kreativitu ze řetězu. – Využijte 13 nastavení obrazových efektů a upravte snímky krajiny nebo portréty, proměňte je ve stylu retro nebo jim dodejte měkké zaostření. Pusťte se do experimentování. *Zachyťte vysoce kvalitní snímky ve formátu RAW. – Pořizujte snímky ve 14bitovém formátu RAW a poté je sami upravte a zpracujte – jak bude každý z nich vypadat, záleží jen na vás.

Výběr z nabídek v internetových obchodech
13 990,- Kč
MADER.cz 11 150,- Kč
11 662,- Kč
›› Zobrazit všechny nabídky ››
O CenovýRádce.cz O nás Nápověda Kontakt
Vytisknout Nahoru Nahlásit chybu

Copyright © 2010 - 2022 CenovýRádce.cz

Server CenovýRádce.cz neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy a ani za správnost údajů u zboží.